Я - Учитель!

Я, Дробовська Тетяна Анатоліївна, учитель математики та інформатики Оникіївської ЗШ.
Ще 10 років тому ці слова були для мене мрією. Будучи маленькою дівчинкою, я твердо вирішила, що стану вчителем.
Народилася у мальовничому місті Мала Виска Кіровоградської  області.
У школі я старанно вчилася, адже вчитель має бути розумним, так собі думала. 
Закінчила Маловисківську гімназію зі срібною медаллю та вступила на фізико-математичний факультет КДПУ ім.. В.Винниченка, по закінченню отримала диплом з відзнакою.
Навчатися було не важко, адже я була за крок до мрії дитинства, а справжні педагоги вчили та показали на власному прикладі яким має бути сучасний вчитель.
Після закінчення університету мене направили працювати в Оникіївську ЗШ. Там мене зустрів дружний, веселий, а головне доброзичливий колектив.
Мрія бути вчителем здійснилася, але з’явилася інша – бути не просто носієм знань для учнів, а бути другом, порадником, наставником, а для цього потрібно самій постійно розвиватися і ніколи не зупинятися на досягнутому.
Тому моїм життєвим кредо є такі слова: «Якщо людина не робить спроби зробити більше, ніж вона може, то їй ніколи не вдасться зробити все, на що вона здатна». Також не можна забувати про основну людську рису – доброту: «Людина для добра приходить в світ й покликана завжди добро творити».
Відносини з учнями будую на взаємоповазі, адже без цього навіть і мови не може бути про якісну співпрацю та взаємодію вчителя і учня. Кожний учень для мене індивідуальність, яку я намагаюся пізнати та розкрити на уроках та позакласних заходах.

Моє педагогічне кредо: «Учень – це не посудина, яку треба наповнити, а факел, який треба запалити».24 березня 2016 року успішно пройшла атестацію та отримала ІІ категорію.

Немає коментарів:

Дописати коментар